RosenPharma, a.s.

Historie společnosti RosenPharma, a.s.

Jsme českou společností a na našem trhu působíme již bezmála dvě desetiletí. Specializujeme se na technologii výroby léčiv ve formě:

  • šumivých, potahovaných, dražovaných a homeopatických tablet

  • p.o. kapek

  • potravních doplňků

V rámci smluvního partnerství dodáváme na trh léčiva a potravní doplňky. Od samých počátků dbáme na vysokou kvalitu našich přípravků a na prověřené receptury založené na čistě přírodní bázi.

2003

V roce 2003 se začala psát novodobá historie naší společnosti. Dlouholeté zkušenosti a znalosti technologie výroby a léčivých vlastností přírodních produktů nám umožnily učinit zásadní rozhodnutí a zaměřit se na vlastní výrobní program.

2006

Stěžejní rok, který nám pomohl odstartovat vlastní výrobu. Právě v tomto roce jsme dokončili výstavbu nového závodu na výrobu tablet ve Veverských Knínicích u Brna. Závod byl postaven plně v souladu s normami Správné výrobní praxe - GMP, jimiž Státní ústav pro kontrolu léčiv v Praze určuje pravidla výroby přípravků klasifikovaných jako léčiva. Díky tomu jsme nejen schopní nabízet smluvní výrobu v nejpřísněji kontrolovaných podmínkách, ale také máme možnost soustředit se na vlastní vývoj a výrobu.

Na podzim tohoto roku jsme uvedli na trh vlastní řadu přírodních produktů řady RosenSPA, založenou na účincích hnědé rašeliny. Speciálním postupem jsme dokázali izolovat účinné látky rašeliny do koncentrovaného roztoku PELOIX®, který nám umožnil vytvořit velice úspěšnou řadu domácí lázeňské péče. PELOIX® dosud nemá na našem trhu obdoby.

2007

17. října tohoto roku udělil Státní úřad pro kontrolu léčiv RosenPharmě povolení k výrobě léčiv. Tímto jsme se stali farmaceutickou společností a začali se plně koncentrovat na kontraktační výrobu.

Současnost

Od počátku jsme vsadili na poctivý přístup k naší práci, vysokou kvalitu našich produktů a hlavně na úctu k přírodě. Díky tomu jsme dnes schopní svým zákazníkům nabídnout široké portfolio produktů poskytujících komplexní péči o naše tělo.

Mezi naše stěžejní produkty patří řada unikátních technologií pro:

  • Kolagenové přípravky

Řada výrobků vycházejících z osvědčených lékárenských receptur jako:

  • Polysan®, dermokosmetika  

Řada s přídavkem API:

  • Octan

  • Gasterin gel®

Ze sofistikovaných technologií:

  • Lecitin dražé

  • HA gel

A především energetické přípravky

  • theBRAINER®.

Některé z našeho komplexního programu potravních doplňků splňují kritéria pro těhotné a kojící ženy.

Např.: Multivitamín, Gasterin gel®, Větroplach aj.

Jsme hrdí na to, že naše společnost RosenPharma, a.s. nejenže překlenula nepříznivé období hospodářské stagnace posledních let, ale také dokázala udržet 100% český kapitál a zachovat plnou kvalitu svých výrobků dodávaných na trh za rozumné ceny.

I nadále budeme ctít naše hodnoty a pokračovat ve vývoji a výrobě produktů, jejichž receptury čerpají z blahodárných účinků čisté přírody. 

Translate

csenfrdeitptrues

neoPhytiol AKCE!

neophytiol sidebar

Mast k ošetření kůže bez kyseliny borité a parabenů v akci za 59 Kč (65 Kč)

koupit v akci

Gasterin gel AKCE

Gasterin®

Oblíbený přípravek na zažívací obtíže v praktickém balení v malých sáčcích.

Kupte v našem e-shopu se slevou 10%: 73 Kč 81 Kč

koupit

Dimetinden RosenPharma Gel NOVINKA !

Dimetinden RosenPharma Gel

Krátkodobé zmírnění svědění u dermatóz (svědivých onemocnění kůže), při kopřivce, štípnutí hmyzem, spálení sluncem a u povrchových popálenin (prvního stupně – zčervenání kůže).

více informací