Zažeňte únavu s TheBrainer® granulátem

12. duben 2021

Máte pocit, že vám poslední dobou chybí energie a nedokážete se soustředit ani na školu ani na práci? Usínáte při řízení? Nemáte chuť sportovat? Jste unavení a vyčerpaní? A nové nápady nepřicházejí? Pomůže vám myslící prášek theBRAINER® granulát, který má kladný vliv na soustředění a pozornost.

O co se jedná

TheBrainer® granulát vyvinula česká farmaceutická společnost RosenPharma a.s. a jedná se o poměrně unikátní produkt na českém trhu, o aktivátor pozornosti, soustředění a bdělosti. Tento granulát podporuje mozkovou aktivitu, aktivuje mysl, zvyšuje koncentraci, mentální výkonnost a pracovní aktivitu, snižuje vyčerpání a odstraňuje slabost. Je to tedy v podstatě takový Redbull v prášku neboli „nakopávač“, ale jeho efekt nastupuje dříve a trvá déle.

TheBrainer® granulát je součástí řady energetických pochutin určených pro řidiče, studenty, sportovce, kreativce, vynálezce a workoholiky. Doporučuje se užívat zejména při řízení motorových vozidel, při studiu a náročném pracovním vytížení, při směnném provozu (zejména při práci v noci), při poruchách koncentrace, demotivaci nebo při únavě způsobené dietou. Navíc tlumí pocity hladu.

3 gears hiSložení a doporučená dávka

Jeden sáček granulátu obsahuje:

  • 1000 mg taurin,
  • 80 mg kofein,
  • 600 mg glukuronolakton,
  • 60 mg inositol,
  • pomocné látky (glukóza, škrobový sirup, polydextróza, povidon, kyselina jablečná, citronová a vinná, sladidlo sukralóza).

Taurin

Taurin patří mezi organické kyseliny. Podporuje mozkovou a srdeční aktivitu, zlepšuje koncentraci a vidění. Dále také zrychluje přenos po nervových vláknech, což zajišťuje rychlejší reakci.

Glukuronolakton

Glukuronolakton se v lidském těle vyskytuje přirozeně. Je to uhlohydrát, díky němuž máte dokonalejší paměť a lépe se soustředíte. Rovněž snižuje únavu a eliminuje z těla nezdravé a odpadní látky.

Inositol

Inositol je vláknina, která patří do skupiny vitamínů B. Působí pozitivně na svalovou a mozkovou činnost a pomáhá organizmu při překonávání velké námahy.

Kofein

Kofein pozitivně stimuluje činnost srdce a centrální nervové soustavy. Také dočasně potlačuje únavu a navozuje bdělost.

Glukóza

Glukóza je hroznový cukr, který je nezbytný k přirozenému fungování těla a představuje základní a nejrychlejší zdroj energie pro mozkovou činnost.

Doporučuje se užívat dva sáčky TheBrainer® granulátu denně a energetická hodnota jednoho sáčku je pouhých 18 kcal.

Praktické balení

The Brainer kompletTheBrainer® granulát je prakticky zabalen v jednotlivých sáčcích a díky tomu ho můžete kdekoliv a kdykoliv rychle zkonzumovat. Můžete si ho vzít s sebou do práce, do školy, na jednání, do auta, na dovolenou či na sportovní aktivity. Obsah sáčku, který má neutrální chuť, jednoduše rozpustíte v ústech, případně ve vodě nebo ve vašem jiném oblíbeném nesyceném nápoji. Záleží, co vám vyhovuje více. V jednom balení najdete dvacet čtyři sáčků, které mají stejný obsah a liší se pouze barvou.

Pro koho je určen

Tento produkt je určen pro všechny, kteří se cítí vyčerpaní a unavení, nedaří se jim soustředit a mají pocit, že potřebují doplnit energii. Ať už ve škole, v práci nebo na dlouhých cestách. TheBrainer® granulát můžete využít i pro doplnění energie při cvičení  v posilovně. Přípravek však není určen pro děti a pro těhotné a kojící ženy.

  Koupit theBRAINER® granulát balení 24ks za 406 Kč

RosenPharma Blog

Vlastník autorských práv: RosenPharma, a.s. ©