Skip to main content

Krása nemusí být pouze věcí mládí, ale může být i výsledkem péče a vědomého rozhodnutí. Určitě víte, že existují produkty, které vám mohou pomoci dosáhnout hladké a zářivé pleti a to i bez invazivních zákroků. Věnujte nám pár minut, abychom vás ve zkratce seznámili s dvěma našimi exkluzivními produkty, s hydrolyzovanými tabletami kolagenu a sérem s kyselinou hyaluronovou.

RosenPharma Blog

Kolagen FORTE tablety je odpověď na Vaši krásu

Každá tableta Kolagenu Forte obsahuje masivních 1000 mg čistého kolagenu. V jednom balení najdete 120 tablet, což je celkem 120 000 mg čistého hyolyzovaného kolagenu a postačí na 2 měsíce uívání. Ale proč by vás měl kolagen zajímat?

Význam kolagenu

Kolagen pomáhá udržovat pokožku pevnou a elastickou, ale není to jen kosmetický zázrak. Je základní složkou našich kloubů a kostí a prospěšný pro pohybový aparát. Postupem věku jej tělo přestane produkovat a právě v tomto období je skvělým pomocníkem.

Přidaná hodnota

Nejenže jsou tyto tablety vyrobeny ze špičkového kolagenu ve farmaceutické kvalitě, ale RosenPharma nabízí na svém e-shopu rpshop.cz Kolagen FORTE v akci s 20% slevou platnou do konce září 2023. Teno základní model kolagenových tablet obsahuje kolagen typu I a v každém balení se můžete těšit na dárek, rašelinové koupele RosenSPA, Unikátní produkt pro pohodlnou relaxační a detoxikační koupel v domácí podmínkách. Představte si to jako investici do svého zdraví a krásy s vynikající návratností investice.

Kyselina hyaluronová je elixír mládí

Pokud se vám podařilo zachovat pokožku mladistvou a svěží díky kolagenu, sérum s kyselinou hyaluronovou vás dostane na další úroveň. Kyselina hyaluronová má schopnost vázat vodu a je ideální pro hydrataci pleti. Její plnící efekt vám může pomoci zredukovat obličejové vrásky.

Na zdraví a úspěch v novém školním roce

Oba produkty najdete na našem e-shopu rpshop.cz s aktuální slevou 20%. Kromě toho ke každé objednávce přidáváme jako dárek Askorbová-RUTIN dražé se sekvenčním uvolňováním. Nečekejte a zařaďte je do svého nákupního košíku už dnes. Je to snadný způsob, jak investovat do své krásy a zdraví s přidanou hodnotou.

Vlastník autorských práv: RosenPharma, a.s. ©
Zásady zpracování osobních údajů | Prohlášení o používání cookies